WE DELIVER WORLDWIDE every day
Items 0 Total £0.00

Racing Models’a Hoş Geldiniz…

 

 

Yarış pilotları ve takımlarının, kendi modellerini satın aldıkları “Racing Models”a hoş geldiniz!

 

Herhangi bir yerde bulabileceğiniz en geniş kapsamlı motor sporları koleksiyon parçalarını görmek için; sol tarafta yer alan kategorilerden birini, ardından da otomobil markasını seçin! Seçtiğiniz modelin üzerine tıklayarak fiyatını ve mevcut olup olmadığını öğrenebilir, modelin büyük boyutlu halini ise resmin üzerine tıklayarak görebilirsiniz.

 

 

Stoklarımızda 20,000 adet model yer almakta olup, internet sitemiz yeni ve nadir modellerle günlük olarak güncellenmektedir. Bu nedenle; sizlere sitemizi düzenli olarak ziyaret etmenizi öneriyoruz.

 

 

Teslimatları yalnızca kendi stoklarımızdan gerçekleştirdiğimiz için, ayrıca beklemek zorunda kalmıyor ve teslimat ile ilgili hiç bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Normal şartlarda siparişler, ilgili dekont alındıktan sonraki 48 saat içerisinde (hafta sonları hariç) ve çoğunlukla aynı gün İngiltere saatine göre (GMT UK) 00:00’dan önce kargoya verilir. Siparişleriniz her zaman iadeli taahhütlü posta ile gönderilir. 

 

Racing Models olarak her gün, dünyanın pek çok yerindeki koleksiyonculara siparişleriniz göndermekteyiz. Gönderim ücretleri, teslimat bilgileri girilirken otomatik olarak hesaplanmakta olup, oldukça makul ölçülerdedir.

 

Ödemeler secure payment aracılığı ile Visa, Mastercard, Maestro, Solo, ve PayPal kullanılarak yapılabilmektedir.

 

E-bültenimize abone olmak için: Info@racingmodels.com

© Copyright | All model images created by racingmodels.com All rights reserved | Terms & Conditions | Site Map